شرایط و قوانین

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های گروه روشنایی روژ منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و حمایت از حقوق مصرف‌کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط است. در صورت هرگونه تغییر در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های گروه روشنایی روژ، تغییرات در همین صفحه و یا صفحات مربوطه منتشر و به‌روزرسانی می‌شود.

ارتباطات

برای ثبت و یا پیگیری سفارشات خود می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی مختلف مانند تماس تلفنی (از طریق شماره تماس :09351920509)، ارسال پیام به حساب‌های کاربری شبکه‌های اجتماعی (اینستاگرام و.. و …) و ارسال ایمیل با ما در ارتباط باشید. همچنین، از کاربران محترم درخواست می‌شود تا انتقادات و پیشنهادات خود را جهت بهبود و تسهیل در ارائه هرچه بهتر خدمات به اطلاع روابط عمومی مجموعه برسانند.

رعایت حریم شخصی

گروه روشنایی روژ  متعهد است که به اطلاعات خصوصی کاربران احترام گذاشته و از آن‌ها محافظت کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از وب‌سایت را توسعه دهد. در واقع با استفاده از وب‌سایت روژ لایتینگ، کاربران رضایت خود را از این سیاست اعلام می‏‌کنند. تمامی مطالب موجود روی وب‌سایت، شامل متن، گرافیک، لوگو، تصاویر، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط روژ لایتینگ جزئی از اموال این فروشگاه محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار روژ لایتینگ است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، پیگرد قانونی ‏‌دارد.

علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط روژلایتینگ و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار گروه روشنایی روژ است و هرگونه استفاده با مقاصد تجاری بدون مجوز، پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هرگونه استفاده از مشتقات وب‌سایت روژلایتینگ و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هرگونه استفاده از داده‌کاوی، ربات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع‌آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای روژلایتینگ محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات روژلایتینگ ، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد، به عهده کاربران است.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این وب‌سایت یعنی www.rojlighting.ir است.  کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش تماس با ما استفاده کنند.

نمایندگی

روژلایتینگ در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را جهت پیگیری قانونی به روابط عمومی روژلایتینگ اطلاع دهید.